Zarządzanie Nieruchomościami

AKTUALNOŚCI

Spisywanie Mediów

Mając na względzie bezpieczeństwo Mieszkańców i Pracowników firmy PRO DOMUS, odczyty mediów do rozliczenia I kwartału zostają zawieszone. Powyższe ograniczenie nie dotyczy budynków posiadających liczniki z możliwością zdalnego odczytu. Za utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE

W związku z zagrożeniem epidemicznym wszelkie Zebrania Wspólnot Mieszkaniowych zostają wstrzymane do odwołania. Działalność naszej firmy zostaje ograniczona w sferze obsługi bezpośredniej klientów. Prosimy o pozostanie w domu, a w razie potrzeby kontaktowanie się z nami drogą telefoniczną pod numerem 89-623-19-54 lub mailową zn.prodomus@wp.pl.

Czas zebrań rocznych

Nadszedł Nowy Rok i jak zwykle w styczniu ustalamy termin zebrań rocznych. Oprócz podsumowań 2018 roku, będziemy uchwalać plany gospodarcze na 2019 rok. Drodzy Właściciele! Pamiętajcie o obecności, bo bez Waszego udziału i bez Waszych podpisów pod uchwałami funkcjonowanie Wspólnoty może być spowolnione lub ograniczone.

SEZON GRZEWCZY

Zakończyliśmy kontrole kominiarskie i gazowe przed sezonem grzewczym. Temperatura na zewnątrz już się obniża, wiele punktów grzewczych zostało już uruchomionych. Przypominamy o odpowietrzeniu swoich grzejników i życzymy łagodnego sezonu.

SZKODY

Przypominamy, że w zakładce „FORMULARZ AWARII” możecie Państwo zgłaszać do nas wszelkie szkody. Jest to droga szybka i skuteczna. Macie Państwo od razu potwierdzenie dokonania zgłoszenia i pewność, że zostało prawidłowo złożone. W przypadku wątpliwości Pracownik niezwłocznie będzie się kontaktował z osobą zgłaszającą.   Pozdrawiamy

RODO

Drodzy Mieszkańcy! Od 25 maja obowiązuje RODO, z którą wielu wiąże obawy. Firma PRO DOMUS jest już po audycie, dwóch szkoleniach, trzymając rękę na pulsie, w związku z nowymi przepisami. Już wprowadziliśmy szereg dodatkowych zabezpieczeń, a kolejne są już wdrażane tak, aby przechowywanie Państwa Danych […]

WIADOMOŚCI

  Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom postanowiliśmy uruchomić stronę internetową z możliwością internetowego zgłaszania awarii. Będziemy na bieżąco informować o działalności naszej Firmy na budynkach przez nas zarządzanych.